2008

Společnost  ALUSTAV,s.r.o vznikla v roku 2008 transformací menších firem působí na našem trhu. Od svého vzniku se zabývá stavebně-zámečnickými prvky a konstrukcemi. Hlavní částí výrobního programu jsou komplexní dodávky hliníkových a ocelových obvodových plášťů budov, hliníkových podhledů a klempířských prvků.

Veškeré zakázky realizujeme s vlastními techniky a pracovníky od cenové nabídky, pomocí při projekční činnosti, zpracování výrobní dokumentace přes výrobu a konečnou montáž na stavbě. Velký důraz je v naší firmě kladen na kvalitu a dodržení termínů dodávek u jednotlivých zakázek.

V současné době firma zaměstnává více jak 10 stálých zaměstnanců. Tito pracovníci jsou důležitým článkem při výrobě a montáži, prochází pravidelným školením soustřeďujícím se na výrobu a montáž jednotlivých fasádních systémů.Zároveň je všem výrobním a montážním pracovníkům kladen zvláštní důraz na to, že jejich vstřícné chování, pečlivost a obětavost při realizaci zakázky přispívá k dobrému jménu firmy stejným dílem, jako jednání a chování managmentu a techniků.